بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما

ایجاد وب  سایت ام دی اف

طراحی سایت ام دی اف، به شما کمک می کند که اول در استان خودتون و بعد در کل ایران بازاریابی کنید . بتوانید با مهندسان، صاحب خانه ها یا حتی مابقی ام دی اف کار ها ارتباط برقرار و فروش خود را بیشتر کنید.

دوران چاپ کاتالوگ و ارائه ان به صورت دستی تموم شده. این روزا همه داخل اینترنت دنبال ام دی اف کار یا قیمت صفحه خام می گردند. حالا که فرهنگ بازاریابی عوض شده چرا شما یک سایت نداشته باشید؟

 سایت ام دی اف

ایده ایجاد وب سایت برای ام دی اف و هایگلاس

اگه توانایی ساخت با ام دی اف یا هایگلاس دارید و خوب قیمت و خدمات پس از فروش خوبی دارید اما  کم است، با طراحی سایت می تونیم براتون بازاریابی کنیم و با خدمات سئو اصفهان سایت می تونیم به کل ایران خدمات شما رو نشون بدیم.

ایده برای سایت MDF عبارتند از :

نصب و اجرا
فروش صفحات خام
فروش لوازم جانبی
مشاوره به مشتری

که به صورت کامل در ادامه به شما توضیح میدهم که چگونه با عملی کردن این ایده ها ثروت بسازید.

نصب و اجرا ام دی اف و هایگلاس

در طراحی سایت هایگلاس باید سایت زنده در اختیار مشتری قرار بدیم که مشتری بیشترین تعامل رو با ما داشته باشه و در نهایت سفارش خودشون رو به ما بسپاره.

ابتدا یک پنِل می سازیم که مشتری رنگ ام دی اف و یا هایگلاس خودش رو انتخاب می کند و می تواند طول و عرض کار خودش رو وارد می کنه و به صورت اتوماتیک قیمت برای آنها اعمال می شود.

حتی می توانیم تعداد کابینت های مورد نیاز را بدست بیاوریم و قیمت دقیق , طبق انتخاب مشتری را نمایش دهیم.

وقتی نیاز مشتری رو برطرف کردیم احتمال اینکه مشتری برای سفارش کار به شما مراجعه کند خیلی بالاتر می رود.

پنل ابعاد سایت

فروش صفحات ام دی اف و هایگلاس در طراحی سایت

در طراحی سایت برای MDF شما می تونید بدون اینکه کارخانه تولید داشته باشید صفحات رو به فروش برسونید فقط کافیه با نمایندگی فروش صفحات در ارتباط باشید و از طریق سایت خودتون از مشتری پول صفحه رو بگیرید و آدرس رو برای نمایندگی فروش ارسال کنید.

شما یجورایی مسئول فروش صفحات ام دی اف شدید و در این پروسه هم مشتری سود می کند هم شما و هم کارخانه.

توی این سایت , مشتری تعداد صفحات , رنگ و آدرسش رو مشخص می کند و هزینه ارسال و صفحه را برای شما از درگاه بانگی آنلاین واریز می کند.

مشاوره به مشتری

با توجه به تجربیات تیم اصفهان سایت, یکی از اصلی ترین راه های پروژه گرفتن یا فروش محصولات به مشتری ها, اهمیت دادن به سلیقه و برطرف کردن نیاز آن ها است.

همونطور که می دونید مشتری ها همیشه دو دل هستن توی انتخاب رنگ و جنس و طرح مورد نظرشون. این جاست که شما باید به عنوان یه متخصص وارد بشوید و برای مشتری وقت بزارید و کمکش کنید که بهترین انتخاب رو داشته باشد.

به این گونه که در طراحی سایت برای ام دی اف،تیم ما یه فرم درخواست مشاوره قرار می دهیم که مشتری شماره و اطلاعات خودش رو برای شما می فرستد و شما می توانید با مشتری ارتباط برقرار کنید و راهنماییش می کنید.

عکس از محیطی که به ام دی اف یا هایگلاس نیاز دارند، می گیرید و با توجه به تجربه خودتون یه محصول مناسب براش انتخاب می کنید. حتی می تونید با یه فتوشاپ کارم در ارتباط باشید که برای شما طراحی می کند.

شما از مشتری هزینه می گیرید و با فوتوشاپ عکس تمام شده آشپزخانه را براشون می سازید. اینطوری که مشتری از هر رنگی که بخواد می تونه توی طراحی استفاده کند.

نویسنده

adminisfahansite