بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
مقالات

طراحی سایت تجهیزات سرماسازی

طراحی-سایت-سرماسازی

اهمیت سردخانه در صنعت

اهمیت این صنعت به حدی است که یکی از معیارهای سنجش رشد فن آوری در یک کشور، تعداد واحدهای صنعتی انجماد مواد غذایی و سیستم های حمل و نقل سردخانه  و سرما سازی های نگهداری می‌باشد. به موازات سیستم تبرید با آمونیاک از سال ۱۹۳۰ تولید انواع فریون ها شکل گرفت و به صورت گسترده ای در سیستم های خانگی و تجاری مورد استفاده قرار گرفت . در سال ۱۹۸۵ مساله حفظ لایه ازون و نقش اتم های کلر در تخریب لایه ازون مطرح گردید که منجر به قرارداد « وین » گردید. در سال ۱۹۸۷ با تصویب پروتکل مونترال با عنوان” ممنوعیت تولید مبردهای مخرب لایه ازون ” طی برنامه زمان بندی شده، تمام مبردهای CFC و HCF از برنامه تولید و استفاده خارج شد ،که این موضوع منجر به اختراع مبردهای جدید HFC شد.

مبردهای HFC مشکل تخریب لایه ازون را نداشته ولی پتانسیل بالایی در گرمای گلخانه ای داشته که با تصویب پروتکل کیوتو در سال ۱۹۹۷ با عنوان “ممنوعیت استفاده از موادی با پتانسیل بالا در گرمایش کره زمین ” استفاده از مبردهای HFC نیز ممنوع گردید و منجر به کشف و استفاده از مبردهای ترکیبی و مصنوعی و نیز برگشت به استفاده از مبردهای طبیعی مثل آمونیاک گردید. متاسفانه با گذشت چندین سال از تصویب پروتکل مونترال و کیوتو هنوز در کشورمان از مبردهای CFC و HCFC در پروژه های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و همواره در بین مهندسین طراح، اختلاف نظر بر سر انتخاب مبرد و دستگاه ها برای تجهیز کردن یک سردخانه ی صنعتی وجود دارد.

سردخانه چیست؟

مکانی برای سرد نگه داشتن کالا را سردخانه گویند. در واقع مجموعه ای از ساختمان و تاسیسات برای حفظ کیفیت یک کالا می‌باشد.

از مهمترین وظائف یک سردخانه، جلوگیری از فساد کالاهای داخل آن با حفظ کیفیت طولانی مدت می‌باشد.
کاربرد آن در نگهداری مواد غذایی، کشاورزی، انواع داروها، سیستم های نظامی، میوه و سبزیجات و … خلاصه نمی‌شود و بسیار گسترده می‌باشد.

سرما سازی ها به چهار دسته تقسیم می‌شوند:

1-خانگی یا همان یخچال هایی که در همه خانه ها یافت می شوند.
2-سوپرمارکت ها که انواع بستنی ها، محصولات گوشتی و مرغی در آن برای فروش قرار داده می‌شود.
3-سردخانه های تجاری که فروشگاه ها و رستوران های بزرگ، هتل ها، دانشگاه ها و پادگان ها از آن استفاده می کنند.
4-سردخانه های صنعتی که در کارخانجات عظیم صنعتی استفاده می‌شود.

ساخت اولین سردخانه

سیکل تبرید تراکمی در سال ۱۸۰۰ رایج گردید و ۳۴ سال به طول انجامید تا اولین دستگاه ساخته شد که در سردخانه ها و کارخانه های آبجو سازی مورد استفاده قرار گردید. استفاده آمونیاک به عنوان مبرد در سیکل تراکمی برای اولین بار در فرانسه و در سال ۱۸۵۰ صورت گرفت و در سال ۱۸۶۰ در آمریکا، که از آن در دستگاه یخ ساز مصنوعی استفاده شد اما اولین ثبت اختراع ساخت دستگاه در سال ۱۸۷۲ صورت گرفته است و از سال ۱۹۰۰ ماشین های تبرید تراکمی به صورت تجاری در صنایع یخ سازی ، غذایی و شمیایی قرار گرفت. در سال ۱۹۲۰ در ساخت پاتیناژ ، و در سال ۱۹۳۰ در زمینه تهویه مطبوع وارد گردید. سیکل تبرید تراکمی یک مرحله ای و دو مرحله ای پ در شکل های زیر نشان داده شده است.

امروزه از سیکل تبرید تراکمی در صنایع غذایی از قبیل سردخانه های بالای صفر و زیر صفر ، کارخانه های یخ سازی ، تونل های انجماد گوشت و مرغ ، صنایع لبنی و نوشابه سازی و صنایع شیمیایی، به طور گسترده و به عنوان رایج ترین متد استفاده می‌شود.

طراحی سایت سرما سازی

سایت باعث ایجاد رونق بهتر در کسب وکار ها می شود .شما در این کسب وکار صنعتی برای جا نماندن. از رقبا بایستی سریعا دست به کار شوید. و سایت مورد علاقه خودرا سفارش و طراحی کنید. این کار باعث رونق کسب و کار و انقلاب بزرگی در کسب وکار شما می شود.شما با طراحی سایت می توانید. علاوه بر فروش حضوری به صورت آنلاین نیز فروش را انجام دهید. شما در سایت اصفهان سایت توانایی مشاهده نمونه کار های تیم ما را دارید. و می توانید. اگر از کار ما اطمینان پیدا کردید. با ما تماس حاصل کنید.

جهت طراحی سایت در اصفهان به صفحه طراحی سایت مراجعه کنید

نویسنده

adminisfahansite