بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-تجهیزات

طراحی سایت تجهیزات

اگرچه در کشور ما، بخش اعظم تجهیزات پزشکی وارداتی است. اما در این میان، فعالیت‌های قابل توجهی نیز در زمینه تولید تجهیزات پزشکی در حال انجام است. که البته هنوز برای رسیدن به استانداردهای جهانی، راه زیادی را در پیش دارد. شما که احتمالا در سمت مدیر فروش و یا کارشناس فناوری اطلاعات یک شرکت تولیدکننده.یا واردکننده تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کنید.

احتمالا به خوبی از نقش کلیدی طراحی سایت، در بازاریابی و برندسازی شرکت خود آگاه هستید. و می‌دانید چه هدف برقراری مراوده با برندهای جهانی تجهیزات پزشکی برای واردات باشد. وب سایت در شناساندن شرکت شما به ایشان و بالا بردن اعتبار شما نقش مهمی بازی می کند. و چه موضوع معرفی و بازاریابی و یا صادرات کالای پزشکی تولید داخل باشد. باز وب سایت یکی از پایه های بازاریابی و برندسازی شما خواهد بود.

15 سال تعاملات ما، به عنوان یک شرکت تخصصی طراحی سایت تجهیزات پزشکی و ساخت سایت لوازم پزشکی، با بسیاری از شرکت‌های بزرگ این عرصه، نشان داده است. که اغلب این شرکت‌ها، چه تولیدکننده باشند و چه وارد‌کننده لوازم پزشکی، حضور فعال و پر‌رنگی در نمایشگاه‌های مرتبط با تجهیزات پزشکی در داخل و خارج از کشور دارند. و ابزار وب‌سایت، یکی از ارکان مهم تبلیغات و برندسازی ایشان و ابزاری موثر برای برقراری تعاملات تجاری به حساب می‌آید.

اهمییت سایت

اگرچه در سال‌های اخیر، شاهد آن هستیم، که برخی شرکت‌های تکنولوژی‌محور داخلی با زیرساخت مناسب، سعی دارند در حوزه طراحی سایت تجهیزات پزشکی، شروع به ساخت و تولید نمایند، اما نمی‌توان از وابستگی قابل توجه ایران، به کشور‌های خارجی از جمله کشور آلمان، که از بزرگان صنعت تجهیزات پزشکی جهان است، چشم‌پوشی کرد. بنابراین، مراودات بین‌المللی و ارتباط با همتایان خارجی، موضوعی است، که شرکت‌های تجهیزات پزشکی، نسبت به آن، ملزم هستند و به همین خاطر، چند زبانگی وب‌سایت، می‌بایست یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی باشد، که در طراحی وب‌سایت‌های حوزه تجهیزات پزشکی اعمال می‌گردد.

شرکت‌های تجهیزات و لوازم پزشکی، عموما با دو گروه مشتری سر و کار دارند و باید در فرایند تولید محتوا برای وب‌سایت خود، نیاز‌های ایشان را در نظر بگیرند. این گروه‌ها عبارتند از : «مشتریان خانگی یا بیماران» و «مراکز درمانی و متخصصین سلامت»:

مشتریان

آنچه که برای مشتریان خانگی بیشتر حائز اهمیت است، پشتیبانی، خدمات پس از فروش، تعمیرات و کالیبراسیون‌های دوره‌ای، جهت بهبود دقت دستگاه‌های پزشکی می‌باشد. از این رو، می‌بایست در داخل وب‌سایت، صفحات و مطالبی، در جهت آموزش استفاده از تجهیزات پزشکی و پاسخ به سوالات متداول مشتریان، ایجاد شود.
اما طراحی سایت تجهیزات، در قبال مشتریانی که مرکز درمانی و بیمارستان‌ها هستند، به گونه دیگری است. با وجود اینکه، معرفی و ارزیابی دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان‌ها، به صورت حضوری و با برگزاری کارگاه انجام می‌پذیرد، اما یک وب‌سایت حرفه‌ای که اصول سئو در آن رعایت شده و محتوای هدفمند مفید و کاربردی ارائه می‌دهد، می‌تواند با کسب رتبه‌های بالا، در موتور جستجوی گوگل، در جلب نظر کارشناسان خرید مراکز درمانی و بیمارستان‌ها و متقاعدسازی پزشکان و متخصصین سلامت، بطور قابل توجهی، موثر واقع شود.

لازم بودن سایت

با اینکه داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای، برای یک شرکت تجهیزات پزشکی، می‌تواند ابزاری سودمند و کاربردی تلقی شود. اما باید به این نکته توجه داشته باشید. که دستیابی به این مهم، در گرو انتخاب درست شرکت طراح سایتی است. که پروژه خود را به آن، برون‌سپاری می‌نمایید. اگر پروژه طراحی سایت شما، توسط شرکتی انجام شود، که ریشه قوی و ابتکار عمل مناسب، برای طراحی یک سایت ارزنده، کارآمد و پایدار را نداشته باشد و در ارائه پشتیبانی‌های لازم، کوتاهی کند، دیری نخواهد پایید، که علاوه بر ایجاد آزردگی‌خاطر و تحمیل رنجش به شما و شرکت خوب شما، شاهد وارد شدن خدشه به اعتبار برند و تشکیلات خود خواهید بود.

ما در شرکت اصفهان سایت، به سبب انجام پروژه‌های متعدد طراحی وب‌سایت، در زمینه تجهیزات پزشکی، نیازها و دغدغه‌های این شرکت‌ها را، به خوبی می‌دانیم. از سویی، تامین تجهیزات پزشکی عرصه‌ای است، که بی‌تردید به طور مستقیم با سلامت جامعه مرتبط بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است. اگر نیت کسب و کار شما بهبود وضع سلامت مردم است و با ارائه تجهیزات استاندارد و با کیفیت، در پی احقاق این مهم هستید، مایه مباهات ماست که در دستیابی به این هدف نیک، همراه شما باشیم و به پیشرفت و رونق کار شما، کمک نماییم.

نویسنده

adminisfahansite