طراحی سایت شیرینی فروشی

طراحی سایت شیرینی فروشی

دلایل ساخت فروشگاه اینترنتی قنادی

در نقاط مختلف کشور ما ایران صنعت های زیادی است. که هر شهر را نسبت به دیگری متمایز می‌کند. شیرینی پزی یکی از صنایع مورد علاقه مردم ایران و جهان می‌باشد. که افزایش علاقه‌مندی مردم نسبت به آن موجب ارائه محصولات متنوعی شده است. هر شهر در ایران دارای شیرینی‌های منحصر به فرد خود می‌باشد، برای مثال شهر تبریز که قدمتی دیرینه در صنعت شیرینی پزی دارد به باقلوا، قرابیه، شیرینی پنج انگشتی و… معروف است. امروزه اکثر قنادی ها و فروشگاه‌های شیرینی فروشی از کیفیت خوبی برخوردارند اما طراحی سایت شیرینی فروشی نکته ایی است که می‌تواند قنادی ها را نسبت به یکدیگر برتر سازد. با ایجاد سایت فروش کیک و شیرینی می‌توانید به کسب و کارتان رونق دهید و تعداد زیادی از مشتریان به شما دسترسی پیدا می‌کنند.

ضرورت وجود مقالات در سایت شیرینی فروشی

می توان در هنگام طراحی سایت قنادی قسمتی از آن را برای قرار مقالات مرتبط با شیرینی تنظیم کنید. این مقالات می‌تواند شامل دستور انواع کیک، حقایق مرتبط با شیرینی، طرز تهیه انواع دسر و بستنی و… باشد و همچنین می‌توانید از ویدئوهای آموزشی کوتاه استفاده کنید تا کاربر پسندتر باشد. در هر صفحه از مقاله می‌توانید، محصولات مرتبط با آن را که در سایت شما موجود می‌باشد را به فروش بگذارید. برای مثال در صفحه آموزش چیز‌کیک، عکس چیز‌کیک موجود در سایت خود را قرار داده و این امکان را می‌دهید. که کاربر با کلیک بر روی آن در همان لحظه بتواند خرید انجام دهد. وجود اینگونه مقالات موجب می‌شود کاربر در هنگام سرچ در گوگل، مقالات شما را در لیست جستجو مشاهده کند و به سایت شما هدایت شود.

گرافیک وب سایت شیرینی فروشی و قنادی

جلوه های بصری و استفاده از آن در وب‌ سایت قنادی تاثیر به سزایی در جذب مشتری دارد. زیرا رنگ ها و طرح های گرافیکی اولین چیزی هستند کاربر پس از وارد شدن به سایت شما آن را می‌بیند. با استفاده از روانشناسی رنگ و بکارگیری آن در طراحی سایت فروش کیک توجه مشتریان را جلب کنید.

مزایای راه اندازی سایت فروش شیرینی

یکی از مزایای راه اندازی سایت فروش کیک و شیرینی عدم محدودیت جغرافیایی می‌باشد. اگر فروشگاه شما واقع در غرب تهران باشد و شما مشتریانی در سراسر تهران داشته باشید، با توجه به ترافیک و ازدحام شهر تهران در اکثر مواقع، امکان دارد مشتری که در شرق تهران ساکن است از خرید شیرینی توسط فروشگاه شما منصرف شود. داشتن فروشگاه اینترنتی قنادی موجب می‌شود مشتریان شما به سادگی و در کمترین زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری کیک و شیرینی خریداری کنند.

یکی دیگر از مزایای ایجاد سایت قنادی؛ فروش محصولات تحویل فوری است. قرار دادن ویترین روزانه یکی از راهکارهای فروش کیک، شیرینی، دسرهایی است. که مدت زمان زیادی از پختشان گذشته و به زودی تازگی خود را از دست می‌دهند. شما این محصولات را در قسمتی از سایت با عنوان ویترین روزانه قرار می‌دهید. و به صورت تحویل فوری و با در نظر گرفتن درصد تخفیفی معین آن را به فروش می‌رسانید.

ریسپانسیو یا واکنش گرایی سایت قنادی

یکی از عوامل موفقیت یک وب سایت، ریسپانسیو یا واکنش گرایی آن می‌باشد. با طراحی سایت شیرینی و شکلات به صورت واکنش گرا این امکان را می دهید. تا اجزا و عناصر به کار رفته در سایت را به گونه‌ایی تنظیم که با توجه به اندازه صفحه نمایش تغییر سایز دهند. وجود تصاویر در فروشگاه اینترنتی شیرینی و قنادی بسیار حائز اهمیت است. ریسپانسیو باعث نمایش تصاویر، متون و اجزای گرافیکی در صفحه نمایش‌های بزرگ به صورت کامل می شوند. و با تغییر سایز صفحه نمایش، اجزا به همان شکل نمایش پیدا کند. برای مثال نمایش قیمت شیرینی ها از نکات ضروری در ساخت وب سایت شیرینی فروشی به حساب می‌آید، در صورت ریساپنسیو نبودن ممکن است قیمت شیرینی ها به درستی نمایش پیدا نکند و مشتری نتواند به راحتی خرید انجام دهد.

طراحی سایت شیرینی فروشی
طراحی سایت شیرینی فروشی