طراحی سایت شیشه و پنجره

طراحی سایت شیشه و پنجره

طراحی سایت شیشه و پنجره

همانطور که می‌دانید لازمه و اساس صنعت ساختمان مصالح ساختمانی است که زیر مجموعه‌های بسیاری از سیمان و گچ و میلگرد گرفته تا شیشه و درب و پنجره را در برمی‌گیرد. طراحی سایت شیشه، درب و پنجره مربوط به یکی از شاخه‌های پرکاربرد ساختمانی است که در قسمت نما و نازک کاری ساختمان به کار می‌رود.

اگر شما در این حوزه کاری مشغول به فعالیت هستید برای معرفی بهتر به مشتریان حتما نیاز به طراحی سایت شیشه، درب و پنجره دارید؛ زیرا طراحی سایت بهترین راه استراتژی تبلیغ و جذب مشتریان جدید در دنیای دیجیتال امروزی است. در حال حاضر تمامی کسب و کارها برای گترش زمینه کاری خود به طراحی سایت روی آورده‌اند.

تاثیر طراحی سایت شیشه، درب و پنجره در تبلیغات برند شما

امروزه تبلیغات اینترنتی به طرز چشم‌گیری در ارتقاء رتبه کاری شما موثر است. با داشتن یک استراتژی موفق در دنیای اینترنتی امروز شما می‌توانید راحت‌تر و سریع‌تر از گذشته نام تجاری یا برند خود را به مخاطبان و مشتریان حوزه کاری خود معرفی کنید. در ادامه این معرفی اصولی با طراحی سایت شیشه، درب و پنجره می‌توانید افزایش مشتریان جدید و بالا رفتن فروش را تجربه کنید.

ساختار طراحی سایت شیشه، درب و پنجره

دامنه سایت و هاست :

انتخاب یک دامنه مناسب با نام برند شرکت شما که معرف حوزه کاریتان باشد به صورت کلمه کلیدی اصلی و لاتین با پسوند .ir یا .com و… اولین کاری است که برای طراحی وبسایتتان باید انجام شود. بهد از تهیه دامین یا دامنه حالا باید هاست مناسبی با سرعت بالا و امنیت تضمین شده داشته باشید.

سیستم مدیریت محتوا:

cms یا سیستم مدیریت محتوا زبان‌های برنامه نویسی است که به صورت عمومی مثل وردپرس و دروپال و… نوشته می‌شوند یا به صورت اختصاصی. در اصل این زبان برنامه نویسی همان کدنویسی است که به صورت نوشته و عکس و ویدیو در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

گرافیک وب سایت:

در این بخش با به کارگیری نیروی متخصص در زمینه گرافیک همراه با روانشناسی و تاثیرگذاری رنگ و دانش بازاریابی و ارزیابی هدف کاربر و توجه به خواست و سلیقه کارفرما طراحی یک سایت شکل می‌گیرد.

تولید محتوا:

تولید محتوای کاربر محور که هدف کاربر را نشانه بگیرد بهترین راه جذب کاربرانی است که می‌توانند مشتریان وفادار شما باشند. برای رسیدن به این هدف استفاده از بهترین و پر جستجو‌ترین کلمات یا عبارت همراه با تیترهای جذاب و رعایت نکات نگارشی از بهترین راهکارها است.

سئو سایت:

حالا نوبت به یکی از بخش‌های پر رنگ و تاثیرگذار در کسب امتیاز برای وبسایت است. رعایت اصول بهینه سازی به صورت سئو داخلی و خارجی از عواملی موثر در کسب امتیاز برتر از طرف گوگل و دیگر موتورهای جستجو است که در نتیجه آن جذب مخاطب و مشتری را برایتان به همراه خواهد داشت.

مزیت ایجاد سایت شیشه، درب و پنجره

در ایجاد وب سایت شیشه و درب و پنجره سایت بر مبنای یک سایت فروشگاهی است. در اصل شما نیاز به یک مغازه یا فروشگاه دیجیتال برای عرضه و معرفی محصولاتتان به مشتریان دارید. آنگاه صورت با طراحی سایت فروشگاهی شما دیگر نیاز به فضای فیزیکی برای انبار کردن اجناس و محدودیت زمانی و مکانی برای فروش ندارید.

حتی با راه اندازی یک سایت در وقت و هزینه مشتریانتان هم صرفه جویی می‌شود، پس این یک برد دوطرفه برای شما و مخاطبانتان محسوب می‌شود.

 

طراحی سایت شیشه و پنجره
طراحی سایت شیشه و پنجره
طراحی سایت شیشه و پنجره
طراحی سایت شیشه و پنجره