طراحی سایت فروشگاه فرش

طراحی سایت فروشگاه فرش 

طراحی سایت فروشگاه فرش 

در گذشته خرید و فروش محصولات تنها به صورت حضوری انجام می گرفت. حسن این نوع خرید اعتماد بیشتر مشتریان به محصول و فروشنده بود. اما به مرور با گسترش تکنولوژی خرید و فروش محصولات بیشتر به صورت غیر حضوری انجام شد چرا که علاوه بر صرفه جویی در زمان، سایت ها با داشتن نماد اعتماد توانستند اعتماد مشتریان خود را جلب کنند. یکی از این مشاغل خرید و فروش فرش است که با طراحی سایت فرش تجارت فرش را در عرصه جهانی بسیار راحتتر کرده است.

تاریخچه فرش و قالی در ایران

فرش و قالی از قدیم در ایران پر استفاده بوده است و یکی از مهم ترین وسایل خانه تلقی می شود. اولین فرش دستبافت ایرانی در سال ۱۹۴۹ در مرحله دوم جست و جوهای باستان شناس روسی، رودنکو در منطقه پازیریک کشف و به نام فرش پازیریک نامیده شد.
تاریخ این فرش با توجه به شکل اسب سواران مشخص می شود. شیوه ی نشان اسب های جنگی که روی بدن اسب به جای زین قالی گسترده است. و پارچه روی سینه اسب نشان دهنده ی آشوریان می باشد. اما روی فرش پازیریک نشان هایی مانند ظریف کاریهای متفاوت و شیوه ی گره زدن دم اسبها ، در نقش های برجسته تخت جمشید نیز دیده می شود. در زمان حمله و محاصره ایران توسط مغولها (قرن سیزدهم و چهاردهم میلادی) قالی بافی به سطح بسیار بالایی از زیبایی و تکنیک رسید. شکوفایی این صنعت شاید با حکومت غازان خان )۱۳۰۷-۱۲۹۵ میلادی) همزمان بوده.

فرش ها یک نوع زیرانداز  که از نخ و الیاف مختلف تشکیل است. فرش ها ارزش های متفاوتی دارند. معیارهای ارزشمندی فرش ها به دستباف بودن یا ماشینی بودن فرش، طرح و نقش فرش، جنس الیاف بکار رفته برای فرش و… می باشد. در قدیم فرش ها دستباف ولی امروزه با صنعت فرش بافی مانند بقیه صنعت ها پیشرفت کرده است. و فرش ها با ماشین های مخصوص بافته می شود.

ضرورت طراحی سايت فرش

با استفاده از طراحی سایت فرش شما می توانید کسب و کار کوچک خود را گسترش دهید و بیشتر شناخته شوید.
در نتیجه ساخت سایت فرش در وهله اول برای افراد محبوبیت ایجاد می کند همچنین با شناخته شدن توسط افراد بیشتر برند سازی می کند.
از سویی دیگر با شناخته شدن بیشتر کسب و کار شما محصولات شما راحتتر به فروش می سد و در نتیجه سود شما از راه اندازی سایت فرش بسیار بیشتر خواهد شد.
فروشگاه های فرش با راه اندازی و طراحی سایت فرش مشتریان بیشتری به دست می آورند و تولیدکنندگان فرش نیز در سطح جهانی می توانند به رقابت بپردازند. رقابت در زمینه فرش در عرصه جهانی بذای ایرانیان بسیار راحتتر است چرا که فرش ریشه ایرانی دارد و فرش ایران شهرت زیادی در کل دنیا دارد.
اگر شما هم در این عرصه مشغول فعالیت هستید طراحی وب سایت فرش می تواند در کمترین زمان بیشترین سود را نصیب شما کند. با طراحی سایت فرش شما می توانید در زمینه کاری خود بیشتر شناخته شوید و در نهایت این امر منجر به افزایش فروش شما می شود.​

طراحی سایت فروشگاه فرش
طراحی سایت فروشگاه فرش