بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-هلدینگ

ویژگی های طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ زمانی می تواند موفقیت آمیز باشد. که ویژگی هایی که در ادامه عنوان خواهیم کرد. در آن رعایت شده باشد. چرا که علاوه بر تأثیرگذاری مستقیم بر روی جذب کاربران و کسب درآمد از لحاظ گوگل برای رتبه دهی نیز لازم هستند و عملا راه اندازی سایت هلدینگ بدون رعایت این موارد بی فایده است:

ریسپانسیو بودن:

یکی از ویژگی های بسیار مهمی که از سال ۲۰۱۵ تمامی کسب و کارها باید در وب سایت خود رعایت کنند. ریسپانسیو بودن یا سازگاری کامل وب سایت با دستگاه های موبایل و تبلت است. تا به خوبی بر روی آنها نمایش و کاربران در مشاهده وب سایت ها هیچ مشکلی نداشته باشند.

سرعت لود:

ویژگی مهم دیگری که باید در طراحی سایت هلدینگ به آن توجه کرد سرعت یک وب سایت است. چون کاربران بیشتر از ۳ ثانیه منتظر لود شدن سایت شما نخواهند ماند و به همین دلیل باید تمامی فرایندهای لازم جهت افزایش سرعت لود وب سایت انجام گیرند در غیر این صورت توسط گوگل جریمه خواهید شد.

امنیت:

با توجه به اینکه همکاران در شرکت های هلدینگ اقدام به ساخت پروفایل کاربری می کنند. و اطلاعات مهمی مبادله می گردد. لازم به ذکر که امنیت وب سایت از طریق پروتکل های مختلف مثل HTTPS فراهم می شود. مخصوصا که جزو پارامترهای رتبه دهی گوگل نیز هست. لذا در طراحی سایت هلدینگ تأمین امنیت وب سایت با گرفتن گواهینامه SSL الزامی است.

گرافیک حرفه ای و طراحی چشمگیر:

از ویژگی های بسیار مهمی که در طراحی سایت هلدینگ باید رعایت شود. گرافیک و طراحی عالی است. به نحوی که شرکت اصلی و شرکت های وابسته آن به صورت حرفه ای برای مشتریان به نمایش در بیاید. تا اثرگذاری عمیق و برقراری ارتباط مؤثر شکل گیرد.

طراحی حرفه ای منوها:

علاوه بر ظاهر و تصاویر حرفه ای، منوها نیز باید به نحوی در طراحی سایت هلدینگ قرار بگیرند. که بازدیدکنندگان به راحتی بتوان به تمامی بخش های وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.  در زمینه های گوناگون از  فعالیت شرکت اصلی و شرکت های وابسته اطلاعات بگیرند.

اهمیت طراحی سایت هلدینگ

ایجاد وب هلدینگ یکی از پیچیده  و حیاتی ترین، پروژه های ایجاد سایت محسوب می شود. که بخاطر ماهیت کاری این نوع شرکت هاست. یک شرکت هلدینگ یا Holding Company یک نوع شرکت سهامی محسوب می شود. که با خریداری شدن بخش زیادی از سهامشان، زیر نظر مدیریت و کنترل هیأت رئیسه شرکت اصلی یا مادر قرار می گیرند. آن ها شرکت های وابسته هستند. لذا طراحی سایت هلدینگ (هولدینگ) باید به نحوی باشد. که اصول مختلف از جمله سئو سایت رعایت شوند. به گونه ای که نمایانگر شرکت های تابعه و تحت مدیریت خود نیز باشد.  آنها را نیز به تصویر بکشد. و هم به هویت برند خود و هم شرکت های وابسته و تحت مدیریتش کمک کند.
به همین دلیل  طراحی سایت هلدینگ تا مرحله راه اندازی سایت هلدینگ پروسه پیچیده و بسیار حساس است. که فقط از عهده شرکت های حرفه ای و با سابقه در این زمینه بر می آید. چرا که هرگونه اشتباه و نقص در ساخت سایت هلدینگ، علاوه بر آسیب به شرکت اصلی، شرکت های زیر مجموعه آن را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد.

دلایل ایجاد سایت هلدینگ

تا اینجا با اهمیت ایجاد وب HOLDINGآشنا شدید و پس از این قصد داریم به لزوم یا دلایل ایجاد وب سایت برای این نوع شرکت ها بپردازیم:
هر چقدر ایجاد سایت هلدینگ حرفه ای تر عمل شود.  و بیشتر منطبق بر اصول سئو وب سایت باشد. نرخ تبدیل بیشتر شد. که به نوبه خود به افزایش فروش و برندینگ کمک خواهد کرد.
با توجه به اینکه فضای آنلاین فرصت های درآمدزایی و رسیدن. به سود خالص بسیار زیاد و متنوع تری دارد. و اکثر خریداران و مشتریان نیز از طریق گوشی و تبلت وارد این فضا می شوند. فقط از طریق ایجاد سایت هلدینگ از نوع ریسپانسیو می توان به این هدف دست پیدا کرد.
با طراحی سایت هلدینگ سریعا می توان شرکت مادر را به عنوان یک برند مطرح کرد و خیلی سریع به مشتریان اطلاع رسانی کرد که کدام شرکت هایی که می شناسند زیر مجموعه برند آن ها ست و آن را در شرکت های تابعه هم نشان داد.
فقط با طراحی سایت هلدینگ می توانید خدمات رسانی ۲۴ ساعته و بدون محدودیت و تأثیرپذیری از شرایط محیطی و تعطیلی داشته باشید و در هر ساعت و هر روزی به کسب درآمد بپردازید. تنها با طراحی سایت است که می توانید دایره مشتریان خود را فراتر از شهر محل زندگی خود و در سطح کشوری فعالیت کنید.

مشتریان:

بسیاری از مشتریان با کسب و کارهایی که وب سایت ندارند همکاری نمی کنند چون وب سایت نماینده یک شرکت در فضای آنلاین است و هویت آن را می سازد و ایجادسایت هلدینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست.
با طراحی وب سایت هلدینگ هم توان بازدید کسب و کار را افزایش داد. و هم به تعداد مخاطبین شبکه های اجتماعی اضافه کرد. چون امکان لینک به یکدیگر وجود دارد.
طراحی سایت هلدینگ روشی کم هزینه تر در زمینه بازاریابی و آشنایی مشتریان با کسب و کارتان است چرا که از طریق صفحه درباره ما می توانید از طریق متن یا حتی فیلم خیلی راحت خود را به مشتریان معرفی کنی.

برای ارتباط با ما و سفارش طراحی سایتع مد نظر خودتون با ما تماس بگیرید.09136009553

بیشتر در اصفهان سایت بخوانید:

1-طراحی سایت باربری

2-طراحی سایت داروخانه

3-طراحی سایت لوازم باغبانی

4-طراحی سایت آهن آلات

5-طراحی سایت آژانس مسافرتی

6-طراحی سایت آرایشگری

7-طراحی سایت آتلیه عروسی

8-طراحی سایت آسانسور

9-طرا

بیشتر در اصفهان سایت بخوانید:

1-طراحی سایت باربری

2-طراحی سایت داروخانه

3-طراحی سایت لوازم باغبانی

4-طراحی سایت آهن آلات

5-طراحی سایت آژانس مسافرتی

6-طراحی سایت آرایشگری

7-طراحی سایت آتلیه عروسی

8-طراحی سایت آسانسور

9-طراحی سایت بازرگانی

10-طراحی سایت باشگاه بدنسازی

11-طراحی سایت صنایع MDF

12-طراحی سایت اقامت و ویزا

13-طراحی سایت تور های گردشگری

14-طراحی سایت گالری اتومبیل

15-طراحی سایت صنایع دستی

16-طراحی سایت و سئو

حی سایت بازرگانی

10-طراحی سایت باشگاه بدنسازی

11-طراحی سایت صنایع MDF

12-طراحی سایت اقامت و ویزا

13-طراحی سایت تور های گردشگری

14-طراحی سایت گالری اتومبیل

15-طراحی سایت صنایع دستی

نویسنده

adminisfahansite