بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
 
 

طراحی سایت شخصی

خودتان را در دنیای آنلاین مطرح کنید
با اصفهان سایت می‌توانید به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن، یک وب سایت شخصی برای خودتان راه‌اندازی کنید و افکار، ایده‌ها و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. ما تمام آنچه برای موفقیت برند شخصی شما لازم است را در اختیارتان می‌گذاریم.

طراحی سایت شخصی طراحی سایت شخصی

شخصی سازی طراحی سایت شخصی

طراحی نیز به اندازه محتوای سایت اهمیت دارد. اگر بازدیدکنندگان در نگاه اول ارتباط مناسبی با سایت شما برقرار نکنند بدون توجه به محتوای آن از سایت خارج می‌شوند. به همین دلیل باید مطمئن شوید که طراحی سایت شما از لحاظ تصویری بتواند نظر مخاطبان را جلب کند.

طراحی سایت های شخصی زیادی طراحی و ارائه شده اند که در حوزه های مختلفی می توان از آن ها نام برد همچون مربیگری، بلاگر، فریلنسر و …. که باعث رشد و پیشرفت و برند کردن فرد می شود.

طراحی سایت شخصی طراحی سایت شخصی

بهبود سئو سایت

سئو یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در هنگام ساخت وب سایت شخصی باید به آن توجه کنید. بهبود سئو سایت باعث می‌شود تا شما در نتایج جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو رتبه بهتری به دست آورید. موارد بسیار گوناگونی در مورد سئو وجود دارد که به بهبود رتبه شما در نتایج جستجو ختم می‌شود. برای مثال کلمات کلیدی از مهم‌ترین مواردی هستند که در سئوی سایت باید به آن توجه شود. اگر در مورد سئو اطلاعات زیادی ندارید نگران نباشید، شما می‌توانید از خدمات مشاوره اصفهان سایت برای بهبود سئو سایت خود استفاده کنید