بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما

وب سایت فروشگاهی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

پس از وقفه‌ای کوتاه دوباره با مقالات معرفی انواع وب سایت در خدمت شما همراهان همیشگی اصفهان سایت هستیم. اگر از دنبال کنندگان این سری مقالات ما باشید، قطعا معرفی وب سایت و پنل‌های شخصی، وبلاگی، خبری، شرکتی و آموزشگاهی را مطالعه کرده‌اید. امروز نیز در ادامه این مجموعه قصد داریم تا یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین انواع وب سایت یعنی وب سایت فروشگاهی را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

 

طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت فروشگاهی چیست؟

تکنولوژی هر ثانیه نقش و جایگاه مهم‌تری در زندگی انسان امروزی پیدا می‌کند و در هر حوزه‌ای که فکرش را بکنید ورود می‌کند تا شکل و شمایل آن را به کلی دگرگون کند. این اتفاق برای خرید لوازم نیز افتاده است چرا که این پیشرفت‌های روز افزون باعث شکل گیری تجارت الکترونیک شد. فروشگاه‌های اینترنتی نیز از شاخه‌های اصلی این حوزه به حساب می‌آیند که تحولی عظیم در دنیای کسب و کار به وجود آوردند.

طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی

موارد استفاده سایت فروشگاهی

قطع به یقیقن و با توجه به اسم آن، مواردی که از سایت فروشگاهی استفاده می‌شود مرتبط با کسب و کار آنلاین است. بسیاری از مغازه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و کوچک می‌توانند در کنار کسب و کار فیزیکی خود، به فکر راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی نیز باشند تا از دو طریق کسب درآمد کنند. برخی از افراد نیز که اعتقادی به تجارت سنتی ندارند و یا سرمایه‌ی اولیه برای خرید و اجاره مکانی را در اختیار ندارند می‌توانند با ایجاد وب سایت نیمی از مسیر را طی کنند.

 
 
 
 

نمودار تاثیرات سایت در فروشگاه

فروش بیشتر 87%
برند شدن 93%
تبلیغات 82%