بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما

طراحی سایت آتلیه عروسی

اگر عکاس هستید و می خواهید در میان رقبا شناخته شوید، حرفی برای گفتن داشته باشید و از آنها پیشی بگیرید طراحی سایت آتلیه عروسی کمک می کند تا روند سریع تری را طی کنید در این مقاله سعی می کنیم. شما را با اهمیت طراحی سایت آتلیه بیشتر آشنا کنیم.

اهمیت طراحی سایت آتلیه

همه ی افراد یک رزومه کاری دارند. رزومه یک آتلیه نیز مجموعه عکس هایی است. که قبلا گرفته شده و در طراحی سایت بارگذاری می شود حتما در طراحی سایت خود قسمتی به عنوان نمونه کار قرار دهید تا زوج های جوانی که برای انتخاب آتلیه به سایت شما می آیند بتوانند نمونه ها را در طراحی سایت شما مشاهده کنند می توانید عکس ها را به صورت دسته بندی نیز در طراحی سایت قرار دهید و توضیحاتی برای آنها درج کنید این عمل موجب اعتماد بیشتر کاربران خواهد شد همچنین می توانید مدارک و تقدیر نامه های خود را در طراحی سایت قرار دهید تا باعث افزایش اعتبار برای شما بشود.

چرا نیاز به طراحی سایت آتلیه دارید ؟

امروزه آتلیه های عکاسی برای معرفی خود نیاز به مغازه ندارند بلکه لازمه ی معرفی کسب و کار آنها طراحی وب سایت است تا کاربرانی که در این محیط ها هستند با آنها آشنا شوند و با بررسی سطح کیفی کار ها برای رزرو نوبت اقدام کنند

ایجاد بخش دانستنی و مقالات چه کمکی به طراحی سایت آتلیه می کند ؟

هر هنرمند براساس تجربیات خود به نکات ارزشمندی دست پیدا می کند قرار دادن این نکات در طراحی سایت می تواند برای کاربران می تواند جالب و خواندنی به نظر برسد وجود این بخش در طراحی سایت که حاوی مطالب آموزنده است می تواند ترافیک بالایی برای شما جذب کند و به امر سئو سایت شما کمک بسیاری خواهد کرد

امکانات و خدماتی که در طراحی سایت آتلیه عروس می توان ارائه داد شامل چه مواردی است ؟

 • ایجاد صفحه ی گالری تصاویر در طراحی سایت
  • طراحی صفحه ی جداول قیمت ها برای تمامی سرویس ها
  • ایجاد بخش ویدئو و کلیپ عروسی در طراحی سایت
  • ایجاد بخش اخبار و مقالات در طراحی سایت
  • طراحی صفحه ای برای آموزش عکاسی برای کاربران علاقه مند
  • ایجاد صفحه تماس با ما و قراردادن شماره های تماس و استفاده از نقشه ی گوگل
  • ایجاد قسمتی برای ثبت نظر مشتریان
  • طراحی قسمتی برای رزرو آنلاین در طراحی سایت
  • طراحی قسمتی برای مشاهده ی بیوگرافی آتلیه و نمایش افتخارات و تقدیرنامه ها

نویسنده

adminisfahansite