بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی سایت در اصفهان

طراحی وب سایت

طراحی یک سایت کار آسانی نیست اما با اصفهان سایت ، راه اندازی سایت را بسیار ساده کرده است. شما برای ساخت وب سایت با اصفهان سایت نیاز به هیچ دانش و مهارتی ندارید و به راحتی با چند کلیک می توانید سایت دلخواه خودتان را بسازید.

هدف از طراحی سایت چیست؟

ممکن است هدف شما از ایجاد سایت با هدف یک شخص دیگر تفاوت داشته باشد. سایت های مختلف برای هدف های گوناگون طراحی می شوند. امروزه برای تمامی مشاغل و کارها می شود یک وب سایت راه اندازی کرد. اگر یک جستجو ساده در گوگل انجام بدید متوجه می شوید. که میلیون ها سایت با هدف و موضوع متفاوت طراحی شده اند.

این دسته سایت ها شامل: سایت های فروشگاهی، سایت های شخصی، سایت های شرکتی، سایت های خبری و مجله ای، سایت های دانشگاهی، سایت های آموزشی و… هزاران مدل سایت که هر کدام هدفی متفاوت را دنبال می کنند.

ایجاد سایت با متدهای روز دنیا

یکی دیگر از ویژگی های  ایجاد یک سایت خوب این است که سایت شما باید بر اساس مدل ها و طراحی های روز دنیا باشد. اگر از آن دسته از افرادی هستید. که در سطح وب زیاد وقت میگذرانید به احتمال زیاد سایت های زیادی را دیده اید که از طرح های مختلف قدیمی و جدید برخوردار هستند. اما زمانی که وارد یک سایت می شوید اگر طرح آن قدیمی باشد با خود فکر می پندارید که مطالب آن هم قدیمی است و احتمال اینکه آن سایت را بدون بازدید ببندید بسیار زیاد است.پس فکر کنم اهمیت به روز بودن طرح های سایت برای شما روشن شده باشد.

سرعت مناسب بارگذاری سایت در سیستم های مختلف

منظور از سرعت بارگذاری سایت در سیستم های مختلف این است که سایت شما باید در دستگاه های مختلف دسکتاپ ، لب تاب ، تبلت و موبایل از سرعت بارگذاری و بار گذاری قابل قبولی برخوردار باشد. تا بتواند تجربه خوبی را برای کاربران شما رقم زد و همچنین باعث بهتر بودن سایت در سئو می شود.

کدنویسی روان و استاندارد

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های ایجاد یک سایت خوب این که وب شما باید دارای یک کدنویسی روان و استاندارد باشد. تا علاوه بر سرعت بالای سایت و البته امنیت مناسب بتوانید به راحتی آن را شخصی سازی کنید.  اگر بعدها خواستید که خودتان یا توسط یک طراح وب دیگر یک امکان جدید به سایت اضافه کنید. به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید.

برای ارتباط با ما و سفارش طراحی سایتع مد نظر خودتون با ما تماس بگیرید.09136009553

همچنین بخوانید : طراحی سایت مدرن

نویسنده

adminisfahansite