بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی سایت طلا فروشی

طراحی سایت برای طلا فروشی

کسب و کارهای سنتی مانند طلا فروشی در سال‌های اخیر به شیوه نوینی درحال کسب درآمد هستند. ساخت سایت اینترنتی طلا فروشی، اولین اقدام برای افزایش فروش در طی یک ماه و سال است. گرچه که برخی از مشتریان، هنوز باور ندارند که طلا فروشی می‌تواند فروش خود را به صورت آنلاین داشته باشد؛ مگر این که مدیر طلا فروشی را بشناسند و طبق آشنایی که دارند، به خدمات سایت آن‌ها اطمینان داشته باشند. ساخت سایت طلا فروشی همانند ساخت یک سایت فروشگاهی است که منوی آن براساس قیمت محصولات به مشتریان ارائه می‌شود. همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره ساخت سایت طلا فروشی ارائه بدهیم.

امکانات ساخت سایت طلا فروشی

طراحی سایت طلا فروشی به منظور دریافت آخرین و به‌روزترین قیمت طلا و جواهرات، بسیار کاربردی است. به طوری که نیاز مشتریان از اطلاع درباره قیمت محصولات رفع خواهد شد. در این شرایط، فروشندگان طلا و جواهر نیز به گونه بهتری می‌توانند محصولات ارزشمند خود را به فروشند. اگر سایت طلا فروشی براساس کلمات کلیدی مشخص، برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد، شاهد افزایش طلا و جواهر در کسب و کار اینترنتی خود خواهید بود.

امکان تعریف محصولات

تنوع طلا و جواهر در مقایسه با سایر کالاها بسیار زیاد است. کسب و کارهای اینترنتی طلا باید بتوانند که تمامی محصولات خود را در سایت تعریف کنند. لذا باید قابلیتی در سایت وجود داشته باشد که شما بتوانید انواعی از محصولات را برای مشتریان خود تعریف کنید.

مسلم است که این محصولات نمی‌توانند یک دسته بندی کلی داشته باشند. در صورتی که هر محصول باید در دسته بندی خاصی تعریف شود. شما این امکان را در قالب سایت طلا و جواهرسازی خواهید داشت.

امکان تعریف برندهای مختلف محصولات

طلا و جواهر می‌تواند مختص به یک برند مشخص باشد. از طرفی، مردم هم با سرچ مدل طلا و جواهر به همراه برند تولید کننده آن، به دنبال آن محصول هستند. لذا باید قابلیتی در سایت طلا فروشی وجود داشته باشد که مدیر سایت بتواند برند تولید کننده را بر روی محصولات درج کند. البته دقت داشته باشید که این امکان تعریف برند باید به صورتی باشد که در سئوی سایت هم تاثیرگذار باشد. توجه به بحث بهینه سازی، سایت طلا می‌تواند سهم عمده‌ای در افزایش سود این کسب و کار داشته باشد.

درج درصد سود، مالیات و تخفیف

اگر خواسته باشید طلا و جواهر را به صورت حضوری هم خریداری کنید، می‌بایست از میزان مالیات و تخفیف آن اطلاع داشته باشید. در مقابل، فروشنده هم باید از میزان تخفیف بر روی هر نوع محصول اطلاع داشته باشد. در صورتی که می‌خواهید ساخت سایت طلا را انجام دهید، نیاز است تا میزان مالیات بر روی هر نوع محصول درج شود. همچنین، اگر شما کد تخفیفی را به مشتریان خود ارائه کرده اید، می‌بایست این کدهای تخفیف در حین پرداخت اعمال شوند. در صورتی که چنین چیزی اعمال نشود، امکان ایجاد نارضایتی برای مشتریان شما وجود دارد.

محصولات دسته سکه

محصولات سکه در طراحی سایت طلا ، دارای قیمت ثابتی هستند. لذا بعد از طراحی سایت نیاز است تا اطلاعاتی از قبیل ثابت بودن قیمت سکه به مشتریان خود ارائه کنید. دقت داشته باشید که اطلاع رسانی از ثابت بودن قیمت سکه به مشتریان، در نهایت به سود شما خواهد بود؛ چرا که آن‌ها اطلاع دارند که به چه میزان می‌توانند خرید داشته باشند.

نویسنده

adminisfahansite