بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما

طراحی سایت خودرو و نمایشگاه ماشین

طراحی سایت گالری خودرو یکی از طراحی وب سایت هایی است که بسیار مورد توجه علاقمندان به این صنعت قرار می گیرد. تمام خریداران و فروشندگان خوردو به یک وب سایت پرقدرت نیاز دارند. معمولا اکثر نمایشگاه های اتومبیل نیازمند هستند  که سایت مربوط به نمایشگاه آنها بسیار هوشمندانه وداینامیک طراحی شده باشد.
شرکت ما قصد دارد در این مقاله نکات مهم جهت طراحی سایت گالری خودرو به صورت کاملا حرفه ای را برای شما بیان کند. با مطالعه این مقاله تمام ریز جزییات طراحی سایت خودرو را درک خواهید کرد.

اهمیت طراحی سایت برای گالری خودرو

همانطور که احتمالا میدانید امروزه بازار خرید و فروش خودرو بسیار گرم است. در گذشته بازاریابی خودروها به صورتی بود که افراد باید برای خرید یا فروش خودرو به صورت حضوری اقدام میکردند.
اما امروزه بازاریابی به گونه ای پیش می رود که افراد می توانند به صورت انلاین به خرید و فروش خودرو بپردازند.
حتی شرکت های تولیدکننده خودرو نیز بخش عمده ای از بازاریابی و فروش خود را در وب سایت های مربوط به خودرو انجام می دهند.

بنابراین ایجاد وب سایت خودرو حائز اهمیت است. طراحی سایت خودرو به صورت جامع و کامل انجام شود و تمام امکاناتی که یک مراجعه کننده به سایت نیاز دارد، ما در  اختیار مراجعه کننده قرار بگیرد.
علاوه براینکه طراحی سایت خودرو برای مراجعه کنندگان به سایت خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است، برای مالکان سایت خودرو نیز فعالسازی  سایت خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است. صاحبان سایت خودرو ترجیح می دهند که ایجاد وب سایت خودرو به گونه ای انجام شده باشد که در کنار کاملا حرفه ای بودن سایت، کار کردن با آن نیز ساده و قابل درک باشد.
شرکت ما به تمام دارندگان نمایشگاه های اتومبیل این اطمینان را می دهد که ساخت وب سایت برای خودرو به شکل کاملا حرفه ای انجام می شود. مالکان نمایشگاه های اتومبیل به وضوح مشاهده خواهند کرد که بعد از اینکه راه اندازی سایت خودرو نمایشگاه خودشان را به شرکت اصفهان سایت سپردند، چگونه رونق کسب و کار آنها به سرعت افزایش پیدا میکند.

امکانات طراحی سایت گالری خودرو که توسط اصفهان سایت ارائه میگردد

به جهت اینکه طراحی سایت گالری خودرو به نحو حرفه ای صورت بگیرد نیازمند این است که بسیاری از امکانات ویژه را در اختیار کاربر قرار دهد. شرکت اصفهان سایت امکانات زیر را برای ایجاد وب سایت خودرو مد نظر قرار می دهد تا طراحی سایت خودرو بسیار پرقدرت باشد. فهرستی که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم بخشی از امکاناتی است که در ساخت سایت خودرو می توان در نظر گرفت.

 1. بخشی به جهت مقایسه انواع خودرو ها با یکدیگر
 2. فهرست اعلام قیمت به روز
 3. گالری تصاویر
 4. بخشی به جهت فروش خودرو ها توسط کاربران
 5. پنل کاربری
 6. پنل مدیریتی کارآمد
 7. وبلاگ به جهت بررسی مباحث روز
 8. اخبار به جهت اطلاع رسانی ها
 9. فروشگاه اینترنتی به جهت فروش (طراحی سایت فروشگاهی)
 10. امکان پیش خرید
 11. نقشه
 12. ارتباط آنلاین با مشتریان
 13. ایمیل مارکتینگ
 14. امکان معرفی فروشگاه یا شرکت لوازم یدکی ماشین [ طراحی سایت لوازم یدکی خودرو ]
 15. چند زبانه بودن سایت.
 16. فرم تماس
 17. درباره ما
 18. تماس با ما

نویسنده

adminisfahansite