بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان و پورتال بیمارستانی می‌تواند به تشکیل پرونده‌های الکترونیکی مراجعین، سیستم نوبت دهی آنلاین، انجام امور اداری، مالی و حسابداری و خدمات گسترده دیگر کمک کند. با استفاده از طراحی وب‌سایت بیمارستان می‌توانید خیلی از خدمات خود را به صورت آنلاین انجام دهید که این موارد می‌تواند شامل پذیرش بیمار، وقت دادن برای ویزیت و عمل جراحی، سونوگرافی و… هستند.

در طراحی سایت بیمارستان و درمانگاه، بخشی با عنوان درباره بیمارستان یا درمانگاه وجود دارد که دارای صفحاتی مثل تاریخچه و معرفی، اعضای هیئت مدیره و سهامداران، مدیریت و… است. یکی از بخش‌های دیگری که در طراحی سایت بیمارستانی وجود دارد بخش خدمات بیمارستان یا درمانگاه است که شامل بخش‌های بستری، کلینیک، پاراکلینیک، جراحی و… است.

چرا طراحی سایت بیمارستان مهم است؟

بزرگ‌ترین و ضروری‌ترین عامل علاقه‌مندان طراحی وب سایت بیمارستان‌، معرفی و شناخت هرچه بهتر و دقیق‌تر آن مجموعه به مخاطبین آن به شکل اینترنتی و آنلاین است. به این دلایل در طراحی این مدل سایت‌ها باید با تجزیه و تحلیل تمام فعالیت‌ها، به بهینه ترین حالت و مدل در پیاده‌سازی و طراحی سایت بیمارستان‌ها برسیم.

از سوی دیگر بسیاری از افراد به برخی پزشکان متعصب هستند. و همواره به دنبال این هستند. که زمانی به پزشک مراجعه کنند که تحت معالجه پزشک مورد نظر خود باشند. ایجادسایت بیمارستان به این افراد کمک خواهد کرد. تا زمان ویزیت پزشک مورد علاقه خود را یافته و در همان زمان به بیمارستان مراجعه کنند.

اما از آنجایی که بیمارستان‌ها به محیط مناسبی برای انتقال بیماری تبدیل شده است. و در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی در بیمارستان باعث انتقال بیماری خواهد شد. بنابراین ایجاد سایت بیمارستان می‌تواند امکان ویزیت آنلاین را برای بیمار فراهم کند. تا بیماران با سابقه بیماری و شدت بیماری که دارند ساعت‌ها منتظر این نباشند که نوبت آنها شود.

قابلیت‌ها و امکانات مورد نیاز در طراحی سایت بیمارستان

از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای پیشرفته طراحی وب سایت بیمارستان‌ها مشخص نمودن پنل کاربری مخصوص مدیران بیمارستان، کارکنان و کادر پزشکی، پزشکان متخصص، مشاورین، بیماران و… به صورت تفکیک می‌توان اشاره کرد.

ایجاد و پیاده‌سازی این امکانات برای تمامی بیمارستان، کلینیک و مراکز درمانی و دارویی بسیار مهم و ضروری بوده و سبب تسهیل در مدیریت و کنترل پورتال‌های بیمارستان، کلینیک و سازمان‌های درمانی بزرگ و مراکز آزمایشگاهی مختلف می‌گردد که از جمله امکانات مورد نیاز در یک سایت بیمارستانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
1-   نوبت‌دهی بیماران سرپایی و بستری
2-    راهنمایی و هدایت بیمار برای یافتن کوتاه‌ترین مسیر درمان
3-    لیست بیمه‌های طرف قرارداد
4-    پذیرش اینترنتی و تلفنی بیماران
5-    برنامه‌ریزی و زمان‌بندی حضور پزشکان
6-    ارائه جواب آزمایش‌های بیماران به‌صورت اینترنتی

راه اندازی بخش پذیرش بیمار از مهم ترین بخش‌ها در ایجاد سایت بیمارستانی و درمانگاهی است. در این بخش از ایجاد سایت بیمارستان، صفحاتی برای پذیرش بیماران سرپایی و بستری، راهنمای بیمار، بیمه های طرف قرارداد. پذیرش و نوبت دهی اینترنتی و تلفنی و برنامه حضور پزشکان پیاده سازی می شود.

بخش لیست پزشکان هم از دیگر بخش هایی است که در سایت بیمارستانی و درمانگاهی اهمیت بالایی دارد. و دربرگیرنده اطلاعات پزشکان در حوزه های تخصصی موجود در بیمارستان مانند جراحی مغز و اعصاب، قلب و عروق، گوارش، تصویربرداری و آزمایشگاه می‌باشد. در این بخش صفحاتی هم برای اطلاعات پزشکان اورژانس و میهمان هم طراحی می شود.
​​​​​​​

نویسنده

adminisfahansite