بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-کاشی

طراحی سایت کاشی

خرید و فروش کاشی و سرامیک آن هم به صورت آنلاین به یکی از تجارت های پر طرفدار تبدیل شده است. داشتن یک وب سایت تولیدی موفق می تواند فرآیند درآمد زایی به صورت آنلاین را برای شما میسر کند. بنابراین شما قادر خواهید تا با داشتن یک وب سایت کسب و کار خود را به دو شکل سنتی و آنلاین ادامه دهید. با توجه به اینکه سرمایه گذاری های زیادی در زمینه تولیدات کاشی و سرامیک در کشور صورت گرفته است. میزان تولید و صادرات کاشی در کشورمان چندین برابر است. و بازار خرید و فروش کاشی روز به روز گرم تر است. البته برای کسب نتیجه مطلوب از وب سایت نیاز است تا تمام مراحل طراحی سایت توسط شرکتی معتبر صورت گیرد تا وب سایت شما به هزاران سایت رها شده نپیوند.

مراحل طراحی سایت کاشی در اصفهان سایت

مراحل طراحی سایت های کاشی که در اصفهان سایت صورت می گیرد تنها تاکید بر روی موضوعات فنی سایت از قبیل طراحی وایر فریم، کدنویسی استاندارد و چیدمان اجزای وب سایت نمی باشد. برای طراحی حرفه ای یک وب سایت موفق می باید. طراحی وب با در نظر گرفتن رسالت وب سایت صورت بگیرد. این بدان معنی است که اگر هدف شما فروش محصولات کاشی می باشد این مورد به وضوح در سایت شما قابل تشخیص باشد. تمام دکمه ها و عناصری که در صفحات وب سایت کاشی قرار می گیرند کاملا هدفمند می باشد. در ادامه به بررسی مراحل طراحی وب سایت خواهیم پرداخت.

شناسایی هدف وب سایت

قبل از اقدام برای طراحی سایت لازم است هر آن چه مد نظر مشتری است شناسایی شود. نیازهای مشتری از طریق تعامل و مباحثه با صاحب سایت مشخص می شود. به همین منظور جلساتی با مشتری برگزار می شود و به سوالاتی پاسخ داده می شود. نمونه ای از این سوالات موارد استفاده سایت، هدف از راه اندازی سایت، رقبای سایت و .. می باشد. این مرحله مهم ترین مرحله می باشد و در صورتی که هدف به درستی تعیین نشود مسیر به کلی منحرف خواهد شد.

تعیین محدوده پروژه

پس از تعیین هدف از راه اندازی وب سایت باید محدوه پروژه سایت کاشی را تعیین کرد. محدوده پروژه شامل مواردی همچون مشخص کردن میزان منابع، مشخص کردن ویژگی های سایت و تعداد صفحاتی که نیاز شما را بر طرف می کند. در این مرحله زمان نسبی تحویل پروژه تخمین زده می شود. که ممکن با تغییر نظر مشتری و درخواست مشتری برای افزایش امکانات سایت این زمان تغییر کند.

راه اندازی سایت

پس از تایید مراحل قبل و اتمام فرآیند کدنویسی نوبت آن است که سایت راه اندازی شود. شما در این مرحله قادر خواهید بود تا محصولات، خدمات، گالری تصاویر و هر آن چه مد نظر شماست در معرض دید کاربران قرار دهید.

ویژگی های سایت

در سایت های کاشی که توسط اصفهان سایت طراحی می شود. امکاناتی به کارگرفته  است. که همگی اختصاصی اصفهان سایت هستند . در ادامه به بررسی تعدادی از این موارد خواهیم پرداخت.

امکاناتی که برای وب سایت های کاشی و سرامیک در نظر می گیرد. با توجه به هدف از طراحی این سایت ها متفاوت می باشد. در طراحی سایت های فروش کاشی هدف از طراحی سایت معرفی کالا، فروش کالا، معرفی برند کاشی و محصولات به مشتریان است. این فرآیند در اصفهان سایت به گونه ای طراحی می شود که کاربر پس از ورود به وب سایت ترغیب به خرید شود و نهایتا هدف شما که فروش آنلاین است محقق شود. تلاش اصفهان سایت بر این که در تمام اجزا و صفحات سایت فروش کاشی قواعد دیجیتال مارکتینگ در نظربگیرد.

برای ارتباط با ما و سفارش طراحی سایت تماس بگیرید. 09136009553

نویسنده

adminisfahansite