بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-خبری

طراحی سایت خبری

باورش سخته، اما حقیقت داره! پس از بیش از یک سال کار سخت، ده ها بحث، جلسه، نسخه ها و ضرب الاجل های نامشخص، طراحی  سایت خبری جدید اصفهان سایت را به پایان رساندیم.

طراحی وب سایت یک سفر طولانی بود و متاسفانه هنوز مراحلی در پیش داریم. نسخه قدیمی وب سایت هنوز نسخه اولیه است و این بدان معنی است که ما باید بیشتر تلاش کنیم تا آن را عمومی کنیم. برنامه خوش بینانه انتشار وب سایت جدید را قبل از پایان ماه جاری فرض می کند، زیرا باید آن را به رئیس، جامعه نشان دهیم و سپس آن را تغییر دهیم. اگر همه چیز خوب پیش برود، در ماه اوت شاهد یک وب سایت تازه و جدید خواهیم بود!

اگر کنجکاو هستید که چگونه این پروژه در طول ماه ها تغییر کرده و تکامل یافته است، از شما دعوت می کنیم ادامه این مقاله را بخوانید!

آیا تا به حال از یک وب سایت قدیمی بازدید کرده اید که شاید چند سال پیش خوب و کاربردی بود، اما اکنون فقط آزاردهنده است؟ زمانی که یک وب‌سایت با صفحه‌نمایش شما مطابقت ندارد، می‌تواند بسیار خسته‌کننده باشد، بسیار طولانی بارگیری می‌شود و به راحتی گم می‌شود. اوه، و این عکس های استوک قدیمی با افراد تصادفی! ناگوار.

زمان می گذرد، همه چیز تغییر می کند و همین امر در مورد روندها نیز صدق می کند. وب سایت هایی که چند سال پیش ساخته شده اند اکنون قدیمی و استفاده از آنها سخت است. امروزه سایت ها به روشی مدرن و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و گرایش ها ساخته می شوند. ساختن و آماده‌سازی وب‌سایتی که ظاهری زیبا، دوستانه برای مشتریان داشته باشد و دارای منوی آسان برای استفاده باشد، آنقدر که به نظر می‌رسد سخت نیست. اما شما باید بدانید که چگونه چنین وب سایتی را راه اندازی کنید، جایی که می توانید آن را انجام دهید و غیره، و این سخت ترین قسمت همه چیز است.

و اینجا نقطه ای است که ما با داستان کوچک خود شروع می کنیم.

نفرین یک وب سایت منسوخ و غیرجذاب همان چیزی است که برای یکی از شرکای ما، اصفهان سایت اتفاق افتاد. وب سایت آن ها قدیمی و بسیار نامرتب بود. این شامل بسیاری از موارد غیر ضروری و بخش های تکراری بود. این صفحه برای مدت طولانی به روز نشده است و کل ساختار آن نیاز به بازسازی دارد. و ما تصمیم گرفتیم این چالش را قبول کنیم!
در سال 2019 تصمیم گرفته شد که اصفهان سایت به طراحی وب سایت جدیدی نیاز دارد. آنها اعلامیه ای داده اند و از اعضای جامعه برای این پروژه کمک می خواهند. در نهایت، بنیاد اصفهان سایت پیشنهاد ساخت وب سایت جدید را دریافت کرد. این یک فرصت عالی برای ما بود که کاری واقعا مفید برای جامعه انجام دهیم و در عین حال کمی تجربه کسب کنیم.

تیم احیای وب سایت اصفهان سایت

تیم احیای وب سایت هر شنبه برای بحث در مورد پیشرفت کار و صحبت در مورد مراحل بعدی تشکیل جلسه می داد. گروه برای هر کسی که می خواست با ما ملاقات کند و به ما کمک کند باز بود.

ما کار خود را با بحث در مورد محتوای وب سایت و ترسیم آنچه دقیقاً در آنجا داریم شروع کردیم. ما همچنین افرادی را توصیف کردیم که از وب سایت های خبری ما بازدید می کنند. یا می خواهیم آنها را تشویق به بازدید از آن کنیم. در اینجا یک به روز رسانی پس از یکی از اولین جلسات است.

روش کار طراحی سایت خبری  در اصفهان سایت

اصفهان سایت یک سازمان منبع باز است. این بدان معناست که افرادی که در آنجا کار می کنند داوطلب هستند، بنابراین آن ها فقط در اوقات فراغت خود، بعد از کار و سایر وظایف برای اصفهان سایت کار می کنند. به طور طبیعی، سازمان کندتر از یک شرکت معمولی کار می کند.

چیزی که اوضاع را پیچیده تر کرد این واقعیت است که جامعه بسیار بزرگ است و آنها می خواهند باز، منصفانه و پذیرای همه باشند. آن ها نظرات صدها نفر را در نظر می گیرند. اما طراحی یک وب سایت فقط اعتماد به سلیقه ما و آنچه مردم فکر می کنند خوب است و چه چیزی خوب نیست، نیست. همچنین سلیقه یک طراح خوب است، اما عمدتاً از گرایش‌ها، جدیدترین شیوه‌ها و هر چیزی که یک وب‌سایت را مشتری پسندتر می‌کند و برای پیمایش آسان‌تر می‌کند، استفاده می‌کند.

اما، صادقانه بگویم، نقطه عطف کلیدی روزی بود که تصمیم گرفتم وب سایت را به تنهایی بسازم، نه اینکه منتظر جامعه باشم. در تعطیلات زمستانی چند روز آزاد داشتم که می توانستم بنشینم و این کار را شروع کنم.

بین ما، اگر در آن زمان کار روی وب‌سایت را شروع نکرده بودم، احتمالاً هنوز در مورد الگوها و آنچه دوست داریم و نمی‌پسندیم بحث می‌کردیم و وقت خود را تلف می‌کردیم. پس به یاد داشته باشید که بحث کنید، اما آنچه مهم تر است، کار کنید و کار خود را انجام دهید!

برای ارتباط با ما و سفارش طراحی سایت تماس بگیرید. 09136009553

بیشتر در اصفهان سایت بخوانید:

1-طراحی سایت باربری

2-طراحی سایت داروخانه

3-طراحی سایت لوازم باغبانی

4-طراحی سایت آهن آلات

5-طراحی سایت آژانس مسافرتی

6-طراحی سایت آرایشگری

7-طراحی سایت آتلیه عروسی

8-طراحی سایت آسانسور

9-طراحی سایت بازرگانی

10-طراحی سایت باشگاه بدنسازی

11-طراحی سایت صنایع MDF

12-طراحی سایت اقامت و ویزا

13-طراحی سایت تور های گردشگری

14-طراحی سایت گالری اتومبیل

15-طراحی سایت صنایع دستی

16-طراحی سایت و سئو

نویسنده

adminisfahansite