بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-لیزر

طراحی سایت لیزر

با طراحی سایت تجهیزات لیزر کسب وکار اینترنتی خود در شبکه های اجتماعی را پررنگ نمایید. شاید این جمله کمی برایتان عجیب به نظر برسد. منتها منظور از اینکه از طریق شبکه اجتماعی این تجربه رو داشته باشید. این هست که داشتن یک طراحی سایت ملزومه موفق شدن در اینستاگرام می باشد. و بر اساس تحقیقات بررسی شده در سطح جهانی این موضوع به اثبات رسیده. که برای موفق شدن یک کسب و کار در سطح اینترنت شما می بایست. تمامی زیرساخت های اصلی را آماده داشته باشید. از جمله این زیرساخت ها طراحی سایت، سئو سایت ، تبلیغات ، برندینگ و بازاریابی است که همه این ها را می توانید. در شرکت اصفهان سایت تجربه نمایید. کادر متخصص و هزینه مناسب و بجا شما را در توسعه اینترنتی چند گام به جلو خواهد برد.

خدمات ما

در شرکت اصفهان سایت انواع خدمات مختلف اعم از طراحی سایت و سئو و تبلیغات و طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی استارت آپ و برندینگ و بازاریابی انجام می شود. این شرکت با سابقه 18ساله با بیش از 1000پروژه موفق دولتی و غیر دولتی، داخلی و خارجی یکی از شرکت های صاحب سبک است. که در سال 97 با کسب رضایت بیش از 93 درصد از کل پروژه ها از نگاه مشتریان توانست.

جایگاه ویژه ای را بسازد. اصفهان سایت در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ به صورت مجموعه ای و پکیجی خدماتی به مشتریان عرضه می کند. این نوع خدمات در قالب یک پکیج کامل از Bussiness Plan و Marketing Plan تلفیق با Digital Marketing می باشد. که شما را با کمترین هزینه وارد بازار رقابت کرده. و برای شما به جذب مشتری در اینترنت می پردازیم. که با توجه به این برنامه ریزی دقیق با ضریب بسیار بالایی شما را به رشد و درآمد می رسانیم.

تماس با ما

شرکت اصفهان سایت یک شرکت معتبر نرم افزاری در زمینه نرم افزار، طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزار های حرفه ای تحت وب توزیع شده. برندینگ و تبلیغات، بازاریابی از جمله دیجیتال مارکتینگ می باشد. که نشان از توان عملیاتی این شرکت در ارائه خدمات می باشد. ما در تلاش هستیم تا با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که امروزه مردم کشور عزیزمان ایران با آن دست و پنجه نرم می کنند با ارائه کار با کیفیت و قیمت مناسب باعث رضایت مندی مشتریان عزیزمان شویم و به عنوان مسئولیت اجتماعی خودمان سهمی در رونق کسب و کار های کشورمان داشته باشیم.

برای ارتباط با ما و سفارش طراحی سایت تماس بگیرید. 09136009553

نویسنده

adminisfahansite