بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی سایت موبایل

چطور یک فروشگاه اینترنتی موبایل داشته باشم؟


خیلی از مردم به جای رفتن به مغازه موبایل فروشی، از طریق اینترنت خرید می‌کنند. به همین دلیل باید شما هم فروشگاه اینترنتی موبایل داشته باشید. تا این بازار را از دست ندهید.

با موبایل، موبایل بفروش!


اگر از چند سال قبل در بازار موبایل مشغول فعالیت هستید. و فروشگاه موبایل فروشی دارید. احتمالا در چند وقت اخیر فروش‌تان به خوبی سابق نیست. شاید فکر کنید همه فروشگاه های موبایل فروشی همین وضعیت را دارند و کلا مشتریان کمتر از قبل شده‌اند. واقعیت این است که موبایل به یک وسیله ضروری در زندگی ما است.

به عنوان نمونه بعد از شیوع ویروس کرونا و مجازی شدن کلاس‌های مدرسه و دانشگاه، تعداد خریداران موبایل خیلی بیشتر شدند. در این شرایط تعداد مشتریان شما هم بیشتر شد؟ وقتی با خیلی از موبایل فروش‌ها صحبت می‌کنیم با وجود بیشتر شدن مشتریان، باز هم چندان از وضع بازار راضی نیستند. دلیلش چیست؟ چون وقتی می‌توان در خانه موبایل خرید، کمتر کسی برای خرید موبایل به فروشگاه های موبایل فروشی می‌رود.

چرا سایت فروشگاهی موبایل راه‌اندازی کنیم؟


موبایل جزو آن دسته از محصولاتی است که فروش اینترنتی خیلی خوبی دارد. از کجا این را می‌گوییم؟ اگر نگاهی به محصولات پرفروش دیجی کالا و تکنو لایف بیندازید، موبایل‌های مختلفی را بین این کالاها می‌بینید. همین مورد نشان می‌دهد که تعداد زیادی از مردم موبایل خود را به صورت اینترنتی خرید می‌کنند. با این وضعیت داشتن فروشگاه اینترنتی در کنار فروشگاه فیزیکی می‌تواند فروش شما را چند برابر کند.

تصمیم گرفتید فروشگاه آنلاین موبایل خودتان را داشته باشید؟ باید بگوییم که راه‌های مختلفی برای فروش اینترنتی وجود دارد. وقتی محصولی برای فروش دارید. یکی از بهترین روش‌ها این است. که سایت اینترنتی بسازید. پس برای فروش تلفن همراه به یک سایت فروشگاهی موبایل احتیاج دارید.

ویژگی مهم تاسیس سایت فروش موبایل این است. که می‌توانید آن را به درگاه پرداخت متصل کنید. به این ترتیب مشتریان خیلی راحت هزینه محصولات خریداری شده را پرداخت می‌کنند. مثلا فرض کنید مشتری از شما یک گوشی 10 میلیون تومانی بخواهد. اگر سایت نداشته باشید مشتری باید با وجود کرونا و ترافیک به بانک برود و هزینه محصول را به حساب شما واریز کند. تازه در روزهای تعطیل که بانک‌ها بسته هستند، امکان واریز وجه ندارد.

برای کارت به کارت کردن هم محدودیت وجود دارد و نمی‌توان 10 میلیون تومان را از این روش انتقال داد. در چنین شرایطی اگر سایت اینترنتی داشته باشید. مشتری خیلی راحت به درگاه پرداخت می‌رود. و مبلغ سفارش را پرداخت می‌کند. به همین دلیل برای فروش اینترنتی موبایل، ساخت سایت فروشگاهی بهترین گزینه است.

راه‌اندازی سایت فروش موبایل مزایای دیگری هم دارد. معمولا مشتریان به سایت‌های اینترنتی اعتماد بیشتری دارند. از آن‌جا که موبایل وسیله‌ای گران قیمت محسوب می‌شود، مردم در خرید اینترنتی آن خیلی دقت می‌کنند. حالا اگر سایت داشته باشید و برای آن نماد اعتماد الکترونیکی بگیرید. مشتری خیالش از بابت خرید راحت است.

سرویس های طراحی وب سایت فروشگاه موبایل


هنگامی که حرف از سرویس های ارائه گردیده در یک حوزه کاری می شود. بدین معناست که شما بابت هزینه‌های صورت گرفته برای به اتمام رساندن یک پروژه قرار می باشد چه مزیا و خدماتی را به مشتری خود ارائه نمایید.

سرویس های ارائه گردیده در حوزه طراحی سایت در کل تشکیل‌ از بخشی روتین و بخشی اختصاصی می‌باشند. قسمت روتین این تجهیزات مشمول خرید هاست و دامنه اختصاصی، پیاده سازی ۴ برگه از وب سایت، پیاده سازی امکانات اولیه، پیاده سازی فروشگاه اینترنتی برای وب سایت لوازم موبایل، قابلیت پرداخت امن و … می باشد که در هر کمپانی طراحی وب سایت ارائه می شود.

در قسمت خدمات ساخت سایت فروشگاه لوازم موبایل حرف مهم درباره سرویس های مخصوص ارائه شده به وسیله کمپانی می باشد. بخشی از این سرویس ها که به طور منحصر به فرد برای کسب وکارها با پرداخت هزینه‌های بیشتری فعال و درج میگردد.

در ادامه در قالب فهرست برای شناخت بیشتر ارائه شده است:

راه اندازی چت آنلاین کاربران با پشتیبانی
ارتقا امنیت وب سایت
طراحی اختصاصی صفحه های وب سایت
پیاده سازی رابط کاربری سفارشی سازی شده
شخصی سازی پنل ادمین
ارائه آموزش‌های شیوه فعالیت با پنل کاربری
راه‌اندازی بخشی به منظور ارسال اس ام اس ثبت سفارش، سپاس از عضویت و …
ارائه سرویس های پشتیبانی
هزینه ساخت سایت فروشگاه موبایل
هزینه‌های فعال سازی سایت و طراحی آن بسته به حوزه کاری کسب وکار و عواملی دیگر که در این قسمت به آن می پردازیم، قابل تغییر می باشد.

در ابتدای صحبت هزینه‌های گزینش شرکت برای اجرای پروسه طراحی وب به عنوان مثال مهم ترین عامل های اثرگذار در افزایش هزینه‌های ساخت سایت می باشد. تعرفه‌های مورد نظر هر کمپانی دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب برای اجرا اینگونه پروژه‌هایی متعدد می باشد.

بعضی از کمپانی‌ها به جهت ارائه نمونه کارهای توانمند، تجارب بالا، قدیمی و معروف بودن برند، سرویس های با کیفیت‌تر و … تعرفه‌های بالاتری را تحت عنوان هزینه طراحی وب سایت فروشگاه موبایل در نظر می گیرند. پس در ابتدا به‌ دنبال تهیه و تنظیم لیستی از کمپانی‌ها و خدماتشان به همراه هزینه‌های مورد نیاز باشید. و بعداز مقایسه میزان خدمات و هزینه‌ها با یکدیگر بهترین کمپانی را برای اجرا طراحی سایت موبایل انتخاب فرمائید.

در مرحله بعدی این سرویس ها و تجهیزات وب سایت می باشند. که متغییر مهم در افزایش هزینه‌ها می باشند. بعضی از امکاناتی که سبب ارتقاء هزینه طراحی سایت فروشگاه موبایل برای صاحب کسب وکار می گردند.

عبارت‌اند از: طراحی منحصر به فرد صفحه ها، طراحی رابط کاربری مخصوص، به کار گیری از خدمات هاستیگ قوی، راه اندازی چت آنلاین، ارتقا امنیت وب سایت، ارائه سرویس های ارسال پیغام خوش آمد گویی و خرید موفق و … که در صورت اجرای این سرویس ها در سایت شما، هزینه طراحی افزایش خواهد یافت.

مزیت‌های داشتن فروشگاه اینترنتی موبایل


همان گونه که از اسمش پیداست خدمات را به طور آنلاین ارائه می‌نماید. این جمله به‌این معناست که محدودیت‌های خرید‌های حضوری در نسخه آنلاین آن تماما برداشته شده و مشتریان در راحتی هرچه تمام‌تر تجربیات شیرین یک خرید آنلاین را کسب خواهند کرد.

فعالیت در ۲۴ ساعت شبانه روز، حضور مشتریان و خرید از سایت فارغ از محدودیت زمانی، عدم نیاز به پرداخت اجاره برای محل فیزیکی کسب وکار، کاهش خطر دزدی، دریافت نظرها مشتریان به طور آنلاین ، قابلیت گسترش وب سایت، ارتقاء خدمات ارائه شده بدون نیاز به فضایی بیشتر، انجام تغییرات ظاهری و فنی برای جذب کاربران بیشتر با پرداخت هزینه‌های ناچیز، پیگیری سفارشات و … فقط بخشی از مزایای طراحی وب سایت فروشگاه موبایل برای مغازه دارن و صاحبان این مجموعه از کسب و کارهاست.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت بر اساس ماژول های مختلف که شما می خواهید ارائه داده می شود و شما می توانید با هزینه مناسب از سایت بهتری بهره ببرید. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در اصفهان شما می توانید با ما تماس بگیرید.09136009553

نویسنده

پشتیبانی پوشش