بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی سایت مدرن

طراحی وب‌سایت مدرن چیست؟

طراحی سایت مدرن به سبکی از طراحی سایت گفته می‌شود که در آن تجربه کاربری سایت در اولویت قرار دارد و طراحی به گونه‌ای انجام می‌شود تا کاربران هنگام ورود به سایت به راحتی با سایت ارتباط برقرار کند و از عملکرد سایت راضی باشد.

در این سبک از طراحی عناصر اضافی وب‌سایت به صورت کلی حذف می‌شوند و طراحی صفحات بسیار ساده است. تمامی بخش‌های وب‌سایت در دسترس کاربر قرار می‌گیرد و کاربر با ورود به سایت احساس می‌کند با محیط آشنایی رو‌به‌رو است و به راحتی به بخش‌های مورد نظر خود می‌رود.

در طراحی وب‌سایت مدرن، معمولا از دو رنگ اصلی استفاده می‌شود و رنگ‌ها با توجه به سلیقه کاربران و تم سایت  انتخاب می‌شود. معمولا در این نوع طراحی، از فونت‌های اختصاصی استفاده می‌شود و برای آنکه توجه کاربر بیشتر جلب شود، از فونت‌های بزرگ برای جلب توجه در برخی از بخش‌های سایت استفاده می‌شود.

فضای سفید یا فضای خالی نقش مهمی در این نوع طراحی دارد و معمولا محتوای اصلی سایت در مرکز صفحه قرار می‌گیرد تا توجه کاربر به سمت آن جلب شود.

در این سبک از طراحی، علاوه بر توجه به طراحی بخش‌های مختلف وب‌سایت و تجربه کاربری، به سئو سایت نیز توجه ویژه‌ای می‌شود و محتوا نقش بسیار مهمی در این نوع از طراحی ایفا می‌کند.

چرا طراحی سایت مدرن، اهمیت بسزایی دارد؟

این روزها، تصویر ذهنی ، از جمله گزینه هایی که می توان در موفقیت و پرفروغ بودن یک برند تازه شکل گرفته و حتی با تجربه و قدیمی، بسیار پر اهمیت و تعیین کننده است. این موضوع، در طراحی وب سایت آن برند یا شرکت هم بسیار حائز اهمیت است. به این صورت که یک کاربر و یا مصرف کننده، اگر به وب سایتی مراجعه می کند، تمایل دارد تا در برخورد اول، با یک وب سایت دوستدار کاربر که در طراحی آن خلاقیت طراح به کار رفته، سر و کار داشته باشد.

چالش های مهم جهت طراحی وب سایت

طراحی سایت مدرن، از نیازهای اساسی هر برند و یا شرکتی است که می خواهد در بیزینس و کسب وکار خود موفق باشد. زیرا ما در عصر اینترنت و شبکه های مجازی زندگی می کنیم. به همین دلیل، آن برند باید از خود بپرسد که دقیقاً چه می خواهد. عبارتی دیگر، قبل از طراحی سایت، باید خود را به چالش بکشد. به عنوان مثال، این موارد می توانند قبل از طراحی سایت، مطرح شوند:

1-انگیزه و هدف نهایی از طراحی سایت چیست؟
2-چه کسانی می توانند به عنوان مخاطبین و کاربران سایت در نظر گرفته شوند؟
3-ارکان های اساسی کسب و کار کدامند و چگونه به کاربر معرفی خواهند شد؟
4-وجه تمایز و تشخیص برند از رقبا کدام است؟
5-چرا افراد باید شما و وب سایت شما را انتخاب و سرچ کنند؟
6-چه مدت زمانی را برای طراحی سایت مدرن در نظر گرفته اید؟
7-از وب سایت خود چه انتظارات و توقعاتی دارید؟
8-و…

چالش های طراحی سایت مدرن، چه امکاناتی را برایمان فراهم می کنند؟

با پرسش سوالات فوق، می توان یک طوفان فکری ایجاد کرده و در ادامه به نتایج اولیه مطلوبی هم دست پیدا کنیم. بدین صورت که بین طراح سایت مدرن و شما، یک ارتباط موثر و هدفمند و البته درک صحیح، شکل خواهد گرفت و به موارد ذیل می توان دست پیدا کرد:

ایجاد یک ارتباط و درک مطلوب در خصوص بیزینس و کسب و کار
شناخت مخاطبان و کاربران وب سایت
شناخت نیازها و انتظارات مخاطبان وب سایت
پایه ریزی طراحی وب سایتی منطبق بر کسب و کارهای آنلاین
آینده نگری در خصوص کسب و کارهای آنلاین

طراحی ساده و با دسترسی آسان

یکی از نکات مهم در طراحی وب‌سایت مدرن و ناوبری آسان وب‌سایت است. طراحی وب‌ سایت شما باید به گونه‌ای باشد که کاربر با ورود به آن به راحتی بتواند به بخش‌های مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و همه موارد مهم و مورد نیاز کاربر، در دسترس او باشد.

طراحی وب‌ سایت‌ شما باید ساده و از قرارگیری عناصر غیرضروری در آن خوداری کنید. اگر طراحی وب‌سایت شما ساده و کارآمد باشد، احتمال ماندن کاربر در سایت شما افزایش می‌یابد و باعث بالا رفتن نرخ تبدیل وب‌سایت شما می‌شود.

برای ارتباط با ما و سفارش طراحی سایتع مد نظر خودتون با ما تماس بگیرید.09136009553

نویسنده

adminisfahansite