بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی سایت پخش عمده

مزایای طراحی سایت پخش عمده

با استفاده از طراحی سایت عمده فروشی افراد بیشتری با سایت و فروشگاه شما آشنا می شوند، می توان گفت طراحی سایت یک راه بسیار موثر برای بازاریابی محسوب می شود و اگر این کار به درستی صورت گیرد افراد بیشتری به شما سفارش محصول خواهند داد.

از مزیت های طراحی سایت پخش عمده آنلاین می توان به این موضوع اشاره کرد که مشتریان زیادی از راه های دور و نزدیک به سایت شما مراجعه می کنند، فرقی ندارد آن ها چه مسافتی از شما فاصله دارند یا در چه ساعتی از شبانه روز به سایت فروش عمده شما مراجعه کرده اند. پس محدودیت های زمانی و مکانی نخواهید داشت و همین موضوع باعث استقبال افراد بسیاری می شود.

با طراحی سایت فروش عمده آنلاین شما بدون داشتن مغازه و پرداخت هزینه های اضافی مانند اجاره، می توانید کسب درآمد کنید. با سفارش طراحی سایت به اصفهان سایت در کوتاه ترین زمان سایت شما آماده است. و می توانید محصولات خود را به صورت عمده در آن به فروش برسانید.

امکانات طراحی سایت عمده فروشی

یک سری قابلیت و ویژگی ها را هر سایت عمده فروشی باید داشته باشد. مانند:

نمایش محصولات و قرار دادن تصاویر و ویدیوهای باکیفیت

نمایش جزئیات و اطلاعات کالا

قابلیت ایجاد حساب کاربری توسط مشتری

دسته بندی کالاهای سایت پخش عمده

ریسپانسیو بودن سایت عمده فروشی کالا

این گونه ویژگی ها در هر طراحی سایت پخش عمده آنلاین باید وجود داشته باشد اما موضوعی که باعث تفاوت سایت ها با یکدیگر خواهد شد، نحوه طراحی هر بخش و استفاده از ویژگی ها و امکانات خاصی می باشد.

ویژگی های بهترین طراحی سایت پخش عمده

صفحه اصلی سایت پخش عمده

اولین صفحه ای که کاربر در بدو ورود خود به سایت پخش عمده با آن مواجه می شود، صفحه اصلی سایت می باشد. بنابراین در طراحی سایت پخش عمده، طراحی این صفحه از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیبایی ظاهر سایت اولین موضوعی است که مورد توجه هر کس قرار می گیرد، طبق آمار درصد بالایی از افراد ابتدا به دلیل ظاهر سایت داخل آن می مانند و اگر ظاهر آن جذبشان نکند از سایت خارج می شوند. ما در مجموعه اصفهان سایت سعی داریم تا سایت شما را به زیباترین و جدیدترین شکل ممکن طراحی کنیم. و هارمونی رنگ ها و تصاویر به کار رفته را رعایت کنیم. تا صفحه اصلی جذاب به نظر برسد.

استفاده از اسلایدر در سایت پخش عمده

یکی از بخش هایی که می توان در طراحی صفحه اصلی سایت پخش عمده لحاظ کرد، استفاده از اسلایدر می باشد. اسلایدر تشکیل  از تصاویری که به صورت پشت سرهم و خودکار در ابتدای صفحه اصلی نمایش می گیرد. هر اسلاید می تواند بخش مهمی از سایت شما را نمایش دهد که شما می خواهید بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. با اضافه کردن این بخش به سایت خود زیبایی بخشیده. همچنین روی بعضی از خدمات سایت خود بیشتر تاکید کرده اید.

البته باید این موضوع را هم اضافه کنیم که اسلایدشوها فقط شامل تصاویر نیستند بلکه می توان بخش هایی از آن را متحرک و انیمیشنی ساخت. همچنین می توان از ویدیویی کوتاه در اسلایدر استفاده کرد.

دسته بندی محصولات در صفحه اصلی

یکی دیگر از بخش هایی که باید در طراحی سایت فروش عمده شما رعایت شود. قرار دادن دسته بندی کالاها در صفحه اصلی می باشد. همانطور که گفتیم صفحه اصلی اهمیت بسیاری دارد و کاربر با ورودش به سایت نباید گیج شود بلکه باید به راحتی به تواند کالای مورد نظر خود را پیدا کند. پس به جز قرار دسته بندی ها در منوی سایت می توان آن ها در صفحه اصلی نیز قرار دهید. به طور مثال از دسته بندی هایی مانند کالاهای تخفیف دار، جدیدترین ، پرطرفدارترین، پرفروش ترین محصولات استفاده کنید.

همچنین اگر کالاهای مختلفی در سایت شما به فروش می رسد، می توان در صفحه اصلی هر دسته را با تصویر یا آیکون زیبایی نمایش داد تا هر کس روی دسته مورد نظر خود کلیک کرده و به صفحه مخصوص آن وارد شود.

منو در طراحی سایت پخش عمده

منوی سایت فروش عمده بخشی است که باید در طراحی آن دقت زیادی به خرج داد و اصول استاندارد را در آن رعایت کرد، چرا که منوی سایت کاربر را راهنمایی می کند تا به بخش مورد نظر خود برود و راحت تر به تواند نیاز خود را رفع کند. در طراحی سایت پخش عمده شما منوی سایت در شکل های مختلفی قابل طراحی می باشد.

اگر شما محصولات زیادی برای فروش عمده دارید و می خواهیدتمام آن ها در منو داخل دسته بندی ها قرار گیرند، می توانید از مگامنو استفاده کنید. یکی از ویژگی های جالبی که در طراحی منو انجام می شود استفاده از مگامنو می باشد، به این صورت که با کلیک روی هر بخش از منو یک صفحه عریض و بزرگ باز خواهد شد که شامل زیرگروه ها و دسته بندی ها می باشد، همچنین هر بخش می تواند همراه تصویر یا آیکونی مخصوص آن دسته در منو قرار بگیرد

نویسنده

adminisfahansite