بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-تالار

طراحی سایت تالار پذیرایی

با گذشت زمان خانواده ها کم جمعیت و خانه ها آپارتمانی و کوچک شدند. و اکثر خانه ها فضای کافی برای برگزاری مراسمات و حتی دورهمی ها را ندارد. از آن به بعد همه یا افراد دنبال محیطی مناسب برای برگزاری مراسمات شادی و بعضی اوقات غم خود بودند. به طوری که امروزه تالار ها تبدیل به مکان مناسبی برای برگزاری این گردهمایی ها و مشکل خانواده های زیادی را حل کرده.
از آن پس وارد برهه ی جدیدی شدیم ، برهه ای که شامل پیدا کردن. یک تالار پذیرایی خوب با شرایط مناسب بود به طوری که بهترین خدمات و سرویس را ارائه در مقایسه با دیگر هم کاران ارائه دهد .
اینترنت و فضای مجازی اولین ابزاری است که در این عصر تکنولوژی به درد پیدا کردن یک تالار خوب می خورد .

با کمک اینترنت با صرف زمان کمتر نتایج خیلی بهتری را خواهید یافت .در زمان های گذشته ، جشن ها و مراسمات باشکوه در اغلب موارد در اختیار پادشاهان و افراد بزرگ کشور ها قرارداشت. اما با تقسیم ثروت امروزه هر فرد می تواند یک مراسم باشکوه برای خود فراهم کند.

اگر شما صاحب یک تالار خوب هستید ، اینترنت فضای مناسبی برای معرفی کسب و کار شما برای متقاضیان می باشد . بهتر است وقت را از دست ندهید و هرچه سریع تر برای طراحی یک وب سایت ایده آل برای تالار خود شما اقدام کنید .

ویژگی های سایت تالار پذیرایی

بایدبگوییم اولین و آخرین هدف طراحی سایت تالار پذیرایی، معرفی امکانات و سرویس های تالار پذیرایی شما و ارایه آدرس و تلفن تالار پذیرایی به مشتریان و البته جذب مشتری جدید است.

اگر تالار پذیرایی یا تالار مجالس دارید ممکن است بخشی از جنبه های تبلیغاتی تالار شما فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی باشد. با این وجود توصیه می کنیم که به فعالیت خود در فضای مجازی ساختار بهتری بدهید. اگر به دنبال طراحی سایت حرفه ای تالار پذیرایی هستید چند نکته ی مختصر را بدانید :

طراحی وب سایت تالار پذیرایی در این زمینه بهتر است صفحه ای و لایه بندی باشد

آدرس دقیق به همراه نقشه گوگل مپ در سایت وجود داشته باشد

لیست سرویس ها و خدمات با قیمت به روز در سایت قابل دسترسی باشد (یا قیمت گذاری نکنید یا اگر قیمت گذاری می کنید قیمت ها باید به روز و حقیقی باشند)

بهتر این که امکان رزرو زمان برای ملاقات حضوری در سایت تعبیه شده باشد .

ترجیحا شماره تماس وارد شده. در سایت در ساعات اداری حتما در دسترس باشد .

سرویس و خدمات سایت تالار مجالس :

شاید جذاب ترین بخش از نظر مخاطبی که به یک وب سایت تالار مجالس مراجعه کرده این است که منوی غذا ها ، پیش غذا ها ، دسر ها ، پذیرایی ، تزیینات داخلی و… را به راحتی به همراه تصاویر ببیند .
برای هر گزینه یک تصویر هم در نظر گرفته شود. بسیار از دید مخاطب جذاب است . اما دقت داشته باشید تا جایی که ممکن است. تصاویر از غذا ها و پیش غذاهایی سرو شده. توسط تالار خود شما باشد. نه عکس های تجاری و آتلیه ای موجود در سطح اینترنت .

استفاده از تصاویر غذا ها در وب سایت یک ترفند خارق العاده برای جذب آنها به سوی تالار و خدمات شماست . با به کار گیری تصاویر اشتها بر انگیز و طراحی شده.به شکل هوشمندانه ای مشتری را به عقد قرارداد وادار می کنید .

افزودن قابلیت رزرو آنلاین و پرداخت وجه آنلاین به سایت هرچند اگر در سطح وسیع کاربرد نداشته باشد باز هم نظر مثبت مشتری را به سمت شما جلب می کند .

اگر می خواهید تراکنش های آنلاین شما بالا باشد.  می توانید از مشتریانی که به صورت حضوری با شما عقد قرار کرده اند. بخواهید تا وجه مورد نظر را از طریق سایت پرداخت کنند. و پس از برگزاری مجلس در بخش نظرات تعبیه شده. روی سایت نظر خود را برای کمک به دیگر مشتریان ثبت نمایند .

یک ایده ی ناب و جالب این است که صفحه ای با عنوان صفحه خاطرات در سایت قرار دهید که تا مشتریان علاوه بر خاطرات و نظرات ، عکس های یادگاری (قابل انتشار در سطح اینترنت) خود را با دیگران به اشتراک بگذارند .
طراحی چنین صفحه ای به کسب و کار مجازی شما اعتبار می بخشد و نوعی بازاریابی به حساب می آید .

نویسنده

adminisfahansite