بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی: Digital marketing ) نوعی از بازاریابی محصولات یا خدمات است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و عمدتاً در اینترنت، از جمله تلفن‌های همراه و دیگر صفحات نمایش مثل کامپیوتر و هر رسانه دیجیتال دیگر انجام می‌شود.
در اصفهان سایت از مشاوره تا پشتیبانی همراه خدمات شما هستیم. ایده های نوآورانه ما به بهبود کسب و کار شما کمک می کند.
آخرین نوشته های اصفهان سایت
اطلاعات تماس
تیزر ما
طراحی-سایت-زیبا

طراحی سایت زیبا

طراحی سایت باید با کاربر حرف بزند! محیط سرد و بی‌روح با مسیرهای پر پیچ‌وخم و ناآشنا چنگی به دل نمی‌زند. طراحی سایت باید در اولین نگاه هم میزبان خوبی برای بازدیدکنندگان باشد. خلاقیت در طراحی آیکون طراحی سایت سایت، عامل مهمی در جذب کاربران و تبدیل آن‌ها به مشتریان دائمی یک وب‌سایت است. ویژگی‌های زیادی در انتخاب یک وب سایت خوب دخیل هستند، اما می‌توان رابط کاربری، جذابیت بصری و تأمین امنیت کاربر را سه فاکتور اصلی و تعیین‌کننده در انتخاب بهترین سایت های جهان از نظر طراحی به شمار آورد.

طراحی سایت به حدی در جذب مخاطب اهمیت دارد که تیم‌های حرفه‌ای سئو، برای تغییر رتبه یک سایت پیشنهاد تغییر طراحی آن را می‌دهند! بدون قابلیت‌های حرفه‌ای و جذابیت‌های ظاهری، نمی‌توان انتظار داشت مخاطب در محیط وب سایت شما احساس لذت کند. طراحی سایت باید به‌گونه‌ای پیش برود که مخاطب را برای لحظه‌ای از محیط اطرافش جدا کند.

پیشنهاد می‌کنیم در کنار اهمیت به استراتژی‌های کاری خود، نگاهی به بهترین سایت های دنیا از نظر طراحی داشته باشید و از ایده‌های خلاقانه نمونه کارهای طراحی سایت الهام بگیرید. قبل از معرفی بهترین سایت های جهان از نظر طراحی، بهتر است نگاهی دقیق‌تر به تعریف طراحی سایت داشته باشیم.

طراحی سایت چیست؟

امروزه طراحی سایت فراتر از بحث زیبایی است و عملکرد کلی وب‌سایت را برای تعریف طراحی سایت در نظر می‌گیرند. طراحی سایت، شامل فرایند برنامه‌ریزی و ترتیب دسترسی به محتوا است و فاکتور‌های مختلفی مثل برنامه‌های وب، اپلیکیشن‌های موبایل و رابط کاربری نیز در نظر گرفته می‌شود. یک طراحی سایت هوشمندانه، منجر به بهبود سئو سایت فروشگاهی خواهد شد و نتیجه آن، سرازیر شدن سیل عظیم کاربران به فروشگاه شما است.​

نویسنده

adminisfahansite